ÖZEL OKULLARIN ERKEN KAYIT AVANTAJINDA SON FIRSAT

06 Temmuz 2018 / Cuma
7 ay önce paylaşıldı

Pek çok özel okul, erken kayıt yaptıracak öğrencilere öğrenim ücretleri üzerinden indirim yapıyor. Yeni eğitim-öğretim döneminde ilk ders zilinin çalacağı Tekyıldız Okulları ise tüm öğrencilere %25 erken kayıt avantajı sunuyor. İlkokul, ortaokul ve Anadolu lisesi düzeyinde eğitim veren Tekyıldız Okulları’na kardeşiyle kayıt olanlardan küçük kardeşe de ekstra yemek bursu fırsatı sunuluyor.

Zafer Eğitim Kurumları, Tekyıldız Okulları ile Başarı Geleneğini Sürdürüyor

32 yıldır Atatürkçü, çağdaş, etik değerleri kazanmış, yaşam boyu öğrenmeyi benimsemiş, yeteneklerinin farkında olan ve bu yeteneklerini fırsata dönüştüren bireyler yetiştiren Zafer Eğitim Kurumları, Tekyıldız Okulları ile Türk eğitim sistemine katkı sağlamaya hazırlanıyor. Eryaman’da, 2018-2019 eğitim öğretim yılında açılacak olan Tekyıldız Okullarında; İlkokul, Ortaokul ve Anadolu lisesi düzeyinde eğitimler verilecek.

‘Erken kayıt avantajlarından yararlanın’
Eryaman Tekyıldız Okulları’nın Kurucu Temsilcisi Erhan ASLAN, Tekyıldız Okulları’nın önce Eryaman’a sonra Türkiye’ye katma değer sağlayacağını ifade etti. Çocuğunun iyi bir eğitim almasını isteyen velileri erken kayıt avantajlarından yararlanmaya davet eden Aslan, şöyle konuştu:

Tekyıldız Okulları’nda çok dilli dünya vatandaşları yetişecek
“Tekyıldız Okulları’nda İngilizce dil eğitimi, ilkokuldan lise eğitimine kadar kesintisiz olarak uygulanacak.  Eğitimlerimizde okuma, yazma, dinleme, konuşma becerilerine yönelik çok yönlü etkinlikler yürütülecek. Öğrencilerimiz, alanında uzman Türk ve uluslararası öğretmenlerin rehberliğinde yetiştirilecek. Okulumuzda İngilizce eğitimin yanında İspanyolca, Rusça, Fransızca ve Almaca dilleri ikinci yabancı dil olarak verilecek.

Kendi oyununuzu kodlamaya var mısınız?
Teknoloji çağı çocukları için STEM & Kodlama eğitimi olmazsa olmazlardandır.  Okulumuzda verilecek STEM & Kodlama eğitimi ile öğrencilerimiz kod yazmayı öğrenecek, dijital ortamda kendi kodlarını oluşturarak program hazırlayabilecekler.

Kendi tasarladığınız ürünü okulumuzdaki 3D yazıcıdan çıkarmaya var mısınız?
Eryaman Tekyıldız Okullarında, bilimsel düşünceye sahip uzman öğretmenlerimizle, her türlü etkinliğin ve deneyin gerçekleştirilebileceği en güncel materyalleri içeren laboratuvarlarımızda yaparak, yaşayarak, gözlemleyerek ve keşfederek öğrencilerimizin problem çözme, bilimsel ve matematiksel düşünme becerilerini geliştireceğiz. Okulumuzda bulunan 3D yazıcı ile öğrencilerimiz kendi tasarladıkları ürünü üç boyutlu olarak hayata geçirebilecekler.”